emlak-platformu

Emlakçılar İçin Tüm İhtiyaçları Toplayan Emlak Platformu Revy

Emlak sektöründe aktif bir şekilde hizmet veriyorsanız, müşteri ve ilan yönetimi gibi konularda bazen zorlanabilirsiniz. Özellikle gayrimenkul alım satım ve kiralamaya yoğun talep olduğu dönemlerde pek çok karışıklık yaşayabilirsiniz. Bu durumda size akıllı bir yardımcı gerekir. Revy, emlakçılar için her şeyi tek bir uygulamada toplayan bir emlak platformu olarak öne çıkar. Özellikle en yoğun dönemlerde bile işinize odaklanabilmeniz için size büyük bir avantaj sunar. Tüm araçlar elinizin altında olduğu için işlerinizi yönetme konusunda kolaylık elde edebilirsiniz. Hizmet kalitenizi artırarak verimliliğinizi ve satışlarınızı da yükseltebilirsiniz. Revy ile emlağa dair tüm ihtiyaçlarınızı bir arada karşılayabilirsiniz.

emlakcilar-icin-emlak-platformu

Tüm İlanlarınızı Yönetin

Portföyünüzde bulunan tüm ilanları tek bir panelde görüp yönetebilmeniz mümkündür. Revy uygulamasında ilan yönetimi sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada bütün ilan portallarındaki aktif tüm ilanların, yayından kalkan bütün ilanları, favori listenizi ve fiyatı düşen veya yükselen tüm ilanları, bu ilanların fiyat değişim tarihçesini görebilirsiniz. Filtreleme özelliği de bulunduğundan aradığınız ilanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İlanların detaylarını inceleyebilirsiniz. Tüm ilanları, sizin ve ofisinizin bütün ilanlarını tek bir platformdan yönetmenin kolaylığı Revy’de sizleri bekliyor.

İlan ararken zaman kaybetmeden tüm portal ilanlarını tek ekranda görebilirsiniz. 4 büyük emlak portalında yer alan tüm ilanları listeleyebilir ve istediğiniz detayları girerek arama yapabilirsiniz. İlanlar için fiyat ve durum güncellemesi tarihçesini takip edebilir, fiyatı düşen ya da artan ilanlar için özel bir arama yapabilirsiniz. Ayrıca ilanların pazara çıkma tarihlerini de görebilirsiniz. Revy’de bulunan dijital gayrimenkul bilgi formu sayesinde temas ettiğiniz tüm gayrimenkulleri dijital olarak arşivleyebilirsiniz. Tüm Alıcılara Hızlıca Uygun İlanları Bulun

Revy’nin en güzel özelliklerinden biri de alıcıların taleplerine uygun olan ilanları, tüm portaldaki ilanlar ile otomatik eşleştirmesidir. Müşterilerinizin taleplerini kaydederek uygun ilanlar ile alıcıların talepleri eşleştiğinde haberdar olabilirsiniz. Alıcıların talepleri için sürekli tarama yapmaya devam eden Revy, size bildirimler gönderir. Müşterileriniz için uygun ilanları 1 dakikada kendi adınızla ve markanızla size özel bir sunuma çevirip alıcınıza gönderebilir, hızlı ve kişisel markanızı öne çıkaran bir hizmet sunabilirsiniz. Alıcılar gönderdiğiniz ilanları görüntüledikçe size bildirim gelir ve kolay bir şekilde “Yer Gösterme Randevusu” oluşturabilirsiniz. Bu sayede müşteri fırsatlarını kaçırmadan ilanlarınız ile alıcıları buluşturabilirsiniz. 

Revy’de bulunan akıllı bildirim gönderme özelliği, müşteri taleplerinizle ilgili hatırlatmalar konusunda size avantaj sağlar. Kaydettiğiniz müşteri taleplerine uygun ilanlar olduğunda anında bilgi alacağınız için hızlıca alıcılarla iletişime geçebilirsiniz. Tüm alıcılarınızın bütün taleplerini kaçırmadan takip etmenizi kolaylaştıracak bildirimler sayesinde aynı anda birçok müşteriye de güvenle hizmet verebilirsiniz. Özellikle Pazar analizi konusunda büyük bir kolaylık sağlayan Revy, bir mülkün piyasa değerini anında öğrenmenizi sağlar. Aynı zamanda detaylı bir rapor oluşturur; bu raporu müşterinize göndererek gayrimenkulün değerini öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Revy’nin hızlı ve profesyonel hizmetleri, tüm alıcılar için en hızlı şekilde uygun ilanları bulmanıza yardımcı olur.

İlginizi Çekebilir: Emlak Ofisi Nasıl Açılır? 2023 Emlak Ofisi Açma Şartları

emlakcilaricinemlakplatformu

Müşterilere Kolayca Sunumlar Hazırlayın

Müşterileriniz özellikle gayrimenkul alırken ekstra titiz davranabilir ve mülkler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyebilir. Bunun için de size bir sürü soru sorabilirler. Alıcılar için uygun ilanlarla ilgili detaylı bir sunum hazırlayarak müşterilerinizin pek çok bilgiye bu sunumdan ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem müşterilerinizin güvenini kazanabilir hem de soracakları pek çok soruyu önceden tahmin ederek cevaplarını hazırlayabilirsiniz. Alım satımla ilgili çok spesifik sorular geldiğinde onları bilgilendirebilir; böylece de diğer işlerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Revy, müşterileriniz için kolay bir şekilde sunum hazırlamanızı sağlar. Oluşturduğu detaylı raporları sizlere sunar ve bunları müşterilerinizle paylaşmanıza yardım eder. 

Emlak sektöründe yer alan biri olarak siz de tüm bu avantajlardan Revy sayesinde yararlanabilir ve pek çok işinizde kolaylık elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilen Revy; Pazar analizi, marketing, kişisel web sitesi gibi hizmetler de sunar. Mobil uygulamayı hemen indirerek emlak yönetimi süreçlerinizde profesyonellik elde edebilirsiniz.

Yorum Yap

Günümüzde, birçok hizmet sektöründeki müşteriler, yaşamak istedikleri deneyimler için hizmet alıyor ve ödeme yapıyor. Değişen ve gelişen dijital dünyada emlak danışmanları da daha iyi satış yapabilmek için müşterilerine en iyi deneyimleri sunmak zorunda. Çünkü müşterilerin artık beklemeye tahammülü yok. Müşteriler, emlak danışmanına sordukları soruların cevabını kısa sürede almak istiyor ve daha verimli, hızlı hizmet talep ediyorlar. Bu durumda, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve onlara mümkün olan en kısa sürede uygun cevapları verebilmek için uygulamalara, teknolojik gelişmelere ihtiyaç duyuluyor....

Ancak, emlak danışmanlarının işlerini hızlı ve kaliteli yapmasını engelleyen birtakım sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunlardan bazılarını sizler için listeledik:

Alıcı Yönetimi Eksiklikleri:

Sınırılı müşteri takip araçları nedeniyle satış fırsatlarının kaçırılması

Portföy ve Mülk Sahibi ile İlgili Sorunlar:
Mülk sahiplerinin satış/kiralama süreçlerini takip edememesi

Diğer Emlakçılar ve Ofis ile Paylaşım:
Emlakçılar arası iletişim ve paylaşımın markalar olması veya kısıtlı kalmasının portföylerin işleme dönüş süresini uzatması

Pazarlama:
Sınırlı pazarlama araç ve kanalları nedeniyle alınan portföylerde satışların düşük olması ve pazarlama araçlarının ekstra uzmanlık gerektirmesi, maliyetli olması

Müşteri Memnuniyeti:
Sektörde hizmet ve uygulama standartlarının henüz istenilen düzeye gelmemiş olması ve denetlenme sorunları

Doküman Yönetimi ve Arşivleme:
Gerekli eski belgelere, ofis şablonlarına dokümanlarına erişmede zorlukların yaşanması

Tüm bu sorunlar düşünüldüğünde, hepsine çözüm olabilecek ve gayrimenkul sektöründe hızı, verimliliği artıracak bir uygulamaya ihtiyaç olduğu sonucuna ulaşılıyor. Revy App tam da bu noktada devreye giriyor. En genel tanımıyla gayrimenkul profesyonellerine özel dijital iş platformu olan Revy App, CRM tabanlı mobil uygulama sayesinde, müşteri ilişkilerinizi, tüm dökümanlarınızı, ilanlarınızı, portföylerinizi ve ekibinizi basitçe yönetebileceğiniz tamamen emlak danışmanları ve emlak ofisleri düşünülerek tasarlandı.

Gayrimenkul Danışmanı Nedir?
Gayrimenkul satın almayı, kiralamayı ya da gayrimenkul satmayı, kiraya vermeyi planlayan müşterilerle çalışan, ofis, arsa, mülk gibi portföyleri tanıtan ve müşteri beklentileri doğrultusunda çözümler sunan kişiler gayrimenkul danışmanı olarak tanımlanır.

“Gayrimenkul danışmanı ne iş yapar?” arama motorlarında en sık aranan sorular arasındadır. Gayrimenkul sektöründe bütünsel olarak hizmet veren gayrimenkul danışmanlarının birçok görev tanımı bulunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, gayrimenkul danışmanının en önemli görevlerinden biridir. Müşterinin ekonomik durumunu, beklentilerini, ihtiyaçlarını doğru anlayan emlak danışmanları, müşteri ihtiyacına uygun portföyler sunabilir. Bu da satış ya da kiralama sürecinin çok daha hızlı ve verimli geçmesi demektir. Böylece hem müşteri hem de gayrimenkul danışmanı süreçten memnun kalacaktır.

Gayrimenkul satmak isteyenlerle bağlantı geliştirmek ve portföy almak da gayrimenkul danışmanının görev tanımları arasındadır. Satış ya da kiralama yapacak müşteri kitlesi oluşturmadan yani elinde portföyler olmadan müşteri ağını geliştirmek ve alıcılarla irtibat kurmak mümkün olmayacaktır.
Konut satın almak ya da kiralamak isteyen müşteri kitlesine ulaşmak gayrimenkul danışmanı için oldukça önemlidir. Bunu sağlayabilmek için de bol bol tanıtım yapmak gerekecektir. Bu noktada dijital pazarlama ve internet reklamcılığı oldukça iyi sonuçlar alınmasına yardımcı olabilir. Yani gayrimenkul danışmanının dijital araçlara hakim olması ya da dijital araçlara hakim kişi/şirket bağlantıları kurması faydalı olacaktır.

Gayrimenkul danışmanı, bölgesini iyi tanımalıdır. Bölgesinin avantajlarını, dezavantajlarını bilen ve müşterilerine bunları olabilecek en doğru şekilde aktarabilen gayrimenkul danışmanları rakiplerinden bir adım öndedir.

Müşterilerle sürekli iletişim kurmak ve sorularına anında dönüş sağlamak, gayrimenkul danışmanı için çok önemlidir. Bu sayede hem mevcut müşterilerde müşteri memnuniyeti sağlanır hem de potansiyel müşterilere ulaşmak mümkün olur.

Güncelde kalmak gayrimenkul danışmanı için bir gerekliliktir. İyi bir gayrimenkul danışmanı her zaman sektörünü yakından takip eder ve gelişmeleri işine adapte eder.

Müşteri bilgilendirmek, yönlendirmek ve onlara emlak sektöründe danışmanlık yapmak da gayrimenkul danışmanın iş tanımları arasındadır.

Satış ve alış sırasında gereken belgeleri düzenlemek ve takibini yapmak da gayrimenkul danışmanının sorumluluğundadır.

Revy ile Gayrimenkul Pazarlaması Nasıl Yapılır?
Revy App, gayrimenkul danışmanları için özel olarak tasarlanan, bütünsel bir uygulamadır.

Emlak danışmanlarını ve ofisleri iş süreçlerini yaparken hızlandırmak, işlerini kolaylaştırmak ve verimli hale getirip sürecin tüm aşamalarının ölçülebilir ve takip edilebilir hale getirmek üzerinde kurulan uygulama, mobil durumda olan danışmanlar içinse nerede olurlarsa olsunlar, işlerinin tüm süreçlerini yönetmelerini sağlamayı amaçlar.

Revy App; müşteri yönetimi, portföy yönetimi, pazarlama araçlarından, müşteri memnuniyet anketine, doküman yönetimi ve raporlama modüllerine kadar gerekli geniş bir hizmet yelpazesi sunacak şekilde tasarlanmıştır. Yani Revy App araçları ile gayrimenkul pazarlama süreci tamamen profesyonel bir şekilde yönetilebilir.