her-emlakcinin-ihtiyaci-emlak-uygulamasi

Her Emlakçının İhtiyacı Emlak Uygulaması Revy

Emlak uygulamaları son yıllarda gayrimenkul sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Bu uygulamalar sayesinde emlakçılar hizmet kalitelerini yükseltiyor, müşterilerine daha nitelikli hizmet sağlayabiliyor ve iş verimliliklerini artırabiliyorlar. Emlak uygulamaları aracılığıyla emlakçılar müşterilerine hızlı bir şekilde aradıkları özelliklere sahip emlak ilanlarını bulabilir,  bu aradıkları özelliklerde yeni ilanlar yayınlandığında otomatik bildirimlerle gözden kaçmasını engelleyebilir ve bu ilanlardan birkaç dakika içinde çok şık sunumlar hazırlayıp müşterilerine gönderebilirler. Ayrıca, bu uygulamalar sayesinde emlakçılar müşterilerle daha etkili bir şekilde iletişim kurarak, ihtiyaçlarına en uygun emlak seçeneklerini sunabilirler. Revy uygulaması da tüm bu saydıklarımızı ve daha fazlasının yapılabileceği, bir emlakçının tüm ihtiyaçlarını tek bir platformda toplayan oldukça iyi bir uygulama.

Revy uygulaması bu konuda oldukça başarılı bir emlak uygulamasıdır. Revy, Türkiye’nin en büyük emlak platformlarından biridir. Revy, konut, arsa, iş yeri ve turistik tesis gibi birçok farklı emlak türünde ilanların tamamını tek bir platformda barındırarak, kullanıcısı olan emlak danışmanlarına zaman kazandırmaktadır. Ayrıca, uygulama üzerinden yayında olan veya yayından kalkmış tüm emlak ilanları hakkında detaylı bilgiye ulaşmaları, bu emlak ilanlarının tüm fiyat geçmişini, fiyat değişimlerini görüntüleyebilmeleri mümkündür. 

emlakci-uygulamasi

Ayrıca, Revy’nin sağladığı analizler sayesinde emlakçılar, kendi ilanlarının piyasadaki emsal rakiplerine göre fiyat açısından yüksek, düşük veya rekabetçi bir fiyatta olup olmadığını anlık olarak görüntüleyebilir, bir gayrimenkulü pazarlarken dakikalar içerisinde fiyat durumunu değerlendirip mülk sahibine bilgi verebileceği önemli verilere ulaşabilir. 

Bu nedenle, emlakçılar için Revy, emlak sektöründe daha etkili bir iletişim ve iş yapma imkânı sunmaktadır.

REVY Emlak Uygulamasında Neler Var?

Revy emlak uygulaması, kullanıcılara birçok özellik sunmaktadır. Revy emlak uygulamasında bulabileceğiniz bazı özellikler:

  • Emlak ilanları: Revy uygulaması, Türkiye’nin her yerindeki konut, arsa, iş yeri ve turistik tesis gibi birçok farklı emlak türünde ilanların tamamını barındırmaktadır. Bu ilanlar, detaylı açıklamaları, fiyat bilgileri ve resimleri ile sunulmaktadır.
  • Filtreleme seçenekleri: Revy uygulamasında bulunan filtreleme seçenekleri sayesinde kullanıcılar, aradıkları emlak türüne, konumuna, fiyat aralığına ve diğer özelliklere göre arama yapabilirler.
  • Harita görünümü: Revy uygulamasında bulunan harita görünümü, kullanıcıların emlak ilanlarını konumlarına göre görüntülemelerine olanak tanır, aynı zamanda kullanıcılar istedikleri alanı eliyle çizerek sadece çizili alandaki verilere ulaşabilirler.
  • Favorilerim: Kullanıcılar, ilgilendikleri emlak ilanlarını Favorilerim bölümünde saklayabilirler. Bu özellik, kullanıcıların ilanları daha sonra kolayca bulmalarını sağlar.
  • Analizler: Revy uygulaması, emlakçılar için ilanların fiyat  analizi yapılabilir herhangi bir ilandan yola çıkarak bir pazar analizi raporu hazırlanabilir. Bu özellik sayesinde emlakçılar, istedikleri ilanlarının fiyat analizlerini emsal karşılaştırma yöntemi ile öğrenebilir, bu dakikalar içerisinde bir sunuma dönüştürerek müşterilerine sunarak daha çok portföy alabilirler.
emlak-uygulamasi

Bu fonksiyonlar, Revy emlak uygulamasının kullanıcılarına sunduğu sadece bazı özelliklerdir. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve kullanıcılar, ihtiyaçlarına uygun emlak ilanlarını hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirler.

REVY Platform Tüm İş Süreçlerinde Emlakçılıkta Yanınızda!

Revy platformu, emlak sektöründe farklı paydaşlara yönelik birçok katkı sunmaktadır. Revy, emlak sektöründe yer alan emlak ofisleri ve emlak danışmanları için geliştirilmiş bir  platformdur. Ayrıca Revy, emlak ofisleri ve emlak danışmanları için müşteri yönetimi araçları sunar. Bu araçlar, müşteri ilişkilerini takip etmek, müşteri portföyünü yönetmek ve daha iyi bir müşteri deneyimi sağlamak için kullanılabilir. Revy, emlak ofisleri ve emlak danışmanları için yeni müşteri kazanımı araçları sunar. Bu araçlar, potansiyel müşterileri hedeflemek ve yeni müşteriler kazanmak için kullanılabilir. Revy, emlak sektöründe yer alan farklı paydaşlara teknolojik çözümler sunar. Bu çözümler, emlak sektöründeki iş süreçlerinin daha hızlı, daha kolay ve daha verimli bir şekilde yönetilmesini sağlar. 

Revy platformu, emlak sektöründe farklı paydaşlara yönelik sunduğu çözümlerle, sektörde daha hızlı, daha etkili ve daha verimli bir iş yapma imkânı sağlar. Bu nedenle, emlak sektöründe faaliyet gösteren herkesin Revy platformunu kullanması, iş süreçlerini daha iyi yönetmesi ve daha başarılı olması için önemlidir.

Yorum Yap

Günümüzde, birçok hizmet sektöründeki müşteriler, yaşamak istedikleri deneyimler için hizmet alıyor ve ödeme yapıyor. Değişen ve gelişen dijital dünyada emlak danışmanları da daha iyi satış yapabilmek için müşterilerine en iyi deneyimleri sunmak zorunda. Çünkü müşterilerin artık beklemeye tahammülü yok. Müşteriler, emlak danışmanına sordukları soruların cevabını kısa sürede almak istiyor ve daha verimli, hızlı hizmet talep ediyorlar. Bu durumda, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve onlara mümkün olan en kısa sürede uygun cevapları verebilmek için uygulamalara, teknolojik gelişmelere ihtiyaç duyuluyor....

Ancak, emlak danışmanlarının işlerini hızlı ve kaliteli yapmasını engelleyen birtakım sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunlardan bazılarını sizler için listeledik:

Alıcı Yönetimi Eksiklikleri:

Sınırılı müşteri takip araçları nedeniyle satış fırsatlarının kaçırılması

Portföy ve Mülk Sahibi ile İlgili Sorunlar:
Mülk sahiplerinin satış/kiralama süreçlerini takip edememesi

Diğer Emlakçılar ve Ofis ile Paylaşım:
Emlakçılar arası iletişim ve paylaşımın markalar olması veya kısıtlı kalmasının portföylerin işleme dönüş süresini uzatması

Pazarlama:
Sınırlı pazarlama araç ve kanalları nedeniyle alınan portföylerde satışların düşük olması ve pazarlama araçlarının ekstra uzmanlık gerektirmesi, maliyetli olması

Müşteri Memnuniyeti:
Sektörde hizmet ve uygulama standartlarının henüz istenilen düzeye gelmemiş olması ve denetlenme sorunları

Doküman Yönetimi ve Arşivleme:
Gerekli eski belgelere, ofis şablonlarına dokümanlarına erişmede zorlukların yaşanması

Tüm bu sorunlar düşünüldüğünde, hepsine çözüm olabilecek ve gayrimenkul sektöründe hızı, verimliliği artıracak bir uygulamaya ihtiyaç olduğu sonucuna ulaşılıyor. Revy App tam da bu noktada devreye giriyor. En genel tanımıyla gayrimenkul profesyonellerine özel dijital iş platformu olan Revy App, CRM tabanlı mobil uygulama sayesinde, müşteri ilişkilerinizi, tüm dökümanlarınızı, ilanlarınızı, portföylerinizi ve ekibinizi basitçe yönetebileceğiniz tamamen emlak danışmanları ve emlak ofisleri düşünülerek tasarlandı.

Gayrimenkul Danışmanı Nedir?
Gayrimenkul satın almayı, kiralamayı ya da gayrimenkul satmayı, kiraya vermeyi planlayan müşterilerle çalışan, ofis, arsa, mülk gibi portföyleri tanıtan ve müşteri beklentileri doğrultusunda çözümler sunan kişiler gayrimenkul danışmanı olarak tanımlanır.

“Gayrimenkul danışmanı ne iş yapar?” arama motorlarında en sık aranan sorular arasındadır. Gayrimenkul sektöründe bütünsel olarak hizmet veren gayrimenkul danışmanlarının birçok görev tanımı bulunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, gayrimenkul danışmanının en önemli görevlerinden biridir. Müşterinin ekonomik durumunu, beklentilerini, ihtiyaçlarını doğru anlayan emlak danışmanları, müşteri ihtiyacına uygun portföyler sunabilir. Bu da satış ya da kiralama sürecinin çok daha hızlı ve verimli geçmesi demektir. Böylece hem müşteri hem de gayrimenkul danışmanı süreçten memnun kalacaktır.

Gayrimenkul satmak isteyenlerle bağlantı geliştirmek ve portföy almak da gayrimenkul danışmanının görev tanımları arasındadır. Satış ya da kiralama yapacak müşteri kitlesi oluşturmadan yani elinde portföyler olmadan müşteri ağını geliştirmek ve alıcılarla irtibat kurmak mümkün olmayacaktır.
Konut satın almak ya da kiralamak isteyen müşteri kitlesine ulaşmak gayrimenkul danışmanı için oldukça önemlidir. Bunu sağlayabilmek için de bol bol tanıtım yapmak gerekecektir. Bu noktada dijital pazarlama ve internet reklamcılığı oldukça iyi sonuçlar alınmasına yardımcı olabilir. Yani gayrimenkul danışmanının dijital araçlara hakim olması ya da dijital araçlara hakim kişi/şirket bağlantıları kurması faydalı olacaktır.

Gayrimenkul danışmanı, bölgesini iyi tanımalıdır. Bölgesinin avantajlarını, dezavantajlarını bilen ve müşterilerine bunları olabilecek en doğru şekilde aktarabilen gayrimenkul danışmanları rakiplerinden bir adım öndedir.

Müşterilerle sürekli iletişim kurmak ve sorularına anında dönüş sağlamak, gayrimenkul danışmanı için çok önemlidir. Bu sayede hem mevcut müşterilerde müşteri memnuniyeti sağlanır hem de potansiyel müşterilere ulaşmak mümkün olur.

Güncelde kalmak gayrimenkul danışmanı için bir gerekliliktir. İyi bir gayrimenkul danışmanı her zaman sektörünü yakından takip eder ve gelişmeleri işine adapte eder.

Müşteri bilgilendirmek, yönlendirmek ve onlara emlak sektöründe danışmanlık yapmak da gayrimenkul danışmanın iş tanımları arasındadır.

Satış ve alış sırasında gereken belgeleri düzenlemek ve takibini yapmak da gayrimenkul danışmanının sorumluluğundadır.

Revy ile Gayrimenkul Pazarlaması Nasıl Yapılır?
Revy App, gayrimenkul danışmanları için özel olarak tasarlanan, bütünsel bir uygulamadır.

Emlak danışmanlarını ve ofisleri iş süreçlerini yaparken hızlandırmak, işlerini kolaylaştırmak ve verimli hale getirip sürecin tüm aşamalarının ölçülebilir ve takip edilebilir hale getirmek üzerinde kurulan uygulama, mobil durumda olan danışmanlar içinse nerede olurlarsa olsunlar, işlerinin tüm süreçlerini yönetmelerini sağlamayı amaçlar.

Revy App; müşteri yönetimi, portföy yönetimi, pazarlama araçlarından, müşteri memnuniyet anketine, doküman yönetimi ve raporlama modüllerine kadar gerekli geniş bir hizmet yelpazesi sunacak şekilde tasarlanmıştır. Yani Revy App araçları ile gayrimenkul pazarlama süreci tamamen profesyonel bir şekilde yönetilebilir.